Zpracování osobních údajů

Jsme Smotech s.r.o., se sídlem Nerudova 945/36, 370 04 České Budějovice, Česká republika, IČ 260 84 040.

Naše kontaktní údaje jsou:

e-mail: office@smotech.cz

tel.č.: +420 389 501 070

S jakými Vašimi daty pracujeme:

  1. Abychom se mohli spojit ohledně Vaší poptávky našich služeb nebo školení, máme na webu umístěný kontaktní formulář. Údaje, které mi do něj vypíšete (nebo které hodíte do mailu) budeme zpracovávat, abychom Vám mohli na Vaše dotazy a přání odpovědět.

    Pokud se dále domluvíme na další spolupráci, budeme zpracovávat Vaše jméno, kontaktní údaje (e-mail, telefon), Vaše podnikatelské údaje a případně data, která nám předáte, abychom Vám mohl poskytnout naše služby.

    Pokud se na spolupráci nedomluvíme, Vaše údaje se u nás neohřejí příliš dlouho – promažeme je do 1 měsíce. Pokud se na spolupráci domluvíme, Vaše data budeme zpracovávat 10 let od ukončení naší spolupráce. Veškerá tato práce s daty je možná díky tzv. nařízení GDPR (jednání o smlouvě a plnění smlouvy).
  2. Nemáme zpracovatele, kteří by se k Vaším datům dostali.
  3. Vaše osobní údaje neprofilujeme, ani nepředáváme mimo Evropskou unii.
  4. Pokud byste nás potřebovali ohledně vašich dat a naší práce s nimi kontaktovat, napište nám na e-mail, nebo zavolejte.
  5. Nařízení GDPR (nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES) vám dává spoustu práv. Mezi nimi je právo obrátit se na nás a chtít informace, jaké osobní údaje zpracováváme, vyžádat si přístup k osobním údajům, nechat je aktualizovat nebo opravit, chtít omezení zpracování, kopii osobních údajů, přenos osobních údajů nebo po nás požadovat výmaz. Pokud si myslíte, že s osobními údaji nenakládáme, jak bychom měli, máte možnost podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů, případně se obrátit na soud. Pevně ale věříme, že k ničemu takovému mezi námi nedojde. 🙂
SmonOX vyvíjí a vyrábí v České republice společnost Smotech s. r. o.